Návštěvy

Návštěvy
Jméno
E-mail / URL

 1. Janko - 20.06.2018 v 19:07
  Tak sice mi to v luzne tak nepodnikame jelikož pracujeme pod českými drahami a je to úplně jiné jak v personální činnosti tak v na vozech a tak ale jak jsme sami mohli poznat od kluků z plzeňského klubu tak už ti asi proste jiné nebude .mi treba řešíme finanční situace úplně jinak ale když vám to vydrží tak klobouk dolu
 2. IMC Plzeň - 20.06.2018 v 12:44
  Dobrý den všem.
  Děkujeme za vaše slova obdivu a podpory. V krátkosti se pokusíme na vaše dotazy odpovědět.

  1) na stroji 433.025 se neustále pracuje. Práce jdou trochu pomaleji než se předpokládalo. Mnohé součásti je třeba vyrobit zcela nové a to se protahuje. Každopádně na našem webu můžete sledovat galerii oprav.

  2) cestující na návozy vlaků. Víte to je složitější věc. Mnohdy se ty návozy na akce nedějí v režimu běžných osobních vlaků. A tím se může stát, že do cílových stanic dorazíme v úplně jiném času než je návoz plánován. Rovněž může být tento soupravový vlak odkloněn po jiné trase v případě jakéhokoli problému na trati. Což se kupříkladu stalo při cestě do Rumburku. Představte si situaci, kdy pojedeme návoz na akci kupříkladu do Sušice. Vlak vyprodáme na trati z Plzně do Horažďovic a Sušice. V této trase vznikne nějaký problém a budeme odkloněni přes Klatovy do Sušice. Okamžitě nastane problém. Minimálně organizační. A to nechceme. Navíc kdybychom dělali pravidelně návozy jako veřejné akce tak se vše mnohonásobně zkomplikuje organizačně, personálně, časově i technicky. Což znamená další náklady, které nebudou přímo úměrné zisku.

  Další věc je, že mnohé akce jedeme pro zákazníky či jiné dopravce, kteří si to třeba ani nepřejí. Neříkáme, že se nepokusíme některé návozy jako veřejné vlaky vypravit. Ovšem nebude
 3. Jirka - 06.06.2018 v 22:47
  Adolf Brabenec: Berou... https://www.masinka.cz/ Podle mě ne vždy se vyjíždí od nástupiště nádraží, takže je složité cestující naložit.
 4. Adolf Brabenec - 29.05.2018 v 23:45
  Vážení,
  jsem váš velký fanda a obdivuji, co váš klub dokázal. Zúčastnil jsem se řady akcí,
  které byly pořádány.
  Mám jeden dotaz - proč neberete cestující z řad veřejnosti na akce, kdy vyjíždí váš
  vlak z Plzně - např. Muzejní noc Praha, Karlštejnské vinobraní atd. ?
  Předem děkuji za odpověd'.
 5. Petr - 10.05.2018 v 13:39
  Dobrý den, jak aktuálně vypadá oprava 433.025? Kdy se dle současného vývoje oprav dá očekávat její vyjetí do čela Legiovlaku? Jinak přeji hodně zdaru při veškeré vaší rozrůstající se činnosti.

Nahoru