Návštěvy

Návštěvy
Jméno
E-mail / URL

 1. Johan Braun - 11.09.2017 v 22:46
  Dobrý den chci se zeptat, už je v Plzni kotel pro 433 025? A co ještě zbývá dodělat? A kdy ji poprvé uvidím zatopenou a v provozu? Zdraví vás a pěkný den vám přeje Johan Braun z Plzně.
 2. g - 01.09.2017 v 19:38
  dobrý den kluci tak jsem to nemyslela jen jsem chtěla říci že jeden kolega co u vás jezdil tak bude pomáhat o tom víkendu také, ale ve stupně panu Říhovi ze Zdic. váš kolega Honza vás moc zdraví a přeje úspěchy.
 3. IMC Plzeň - 01.09.2017 v 07:23
  Re gw train:
  Vážený gw..... o našich bývalých či současných členech se s tebou v diskusi bavit nebudeme. Minimálně je to nekorektní. Otázkou: "Co ten Chrást u Plzně?", nevíme co konkrétně myslíš. A zbytek dotazů je stejně nesrozumitelný jako ta předchozí otázka. Zkus se nad tím prosím sám zamyslet a v případě dalších dotazů si vem prosím příklad z ostatních diskutujících.

  Příjemný den.......
 4. IMC Plzeň - 01.09.2017 v 07:18
  Všem gratulatům naše lokomotiva tímto děkuje Smajlík
  Zároveň naším prostřednictvím vzkazuje, že se cítí ve výborné kondici a těší se na další tisíce kilometrů s vámi všemi příznivci IMC Plzeň a milovníky železniční historie. Smajlík Smajlík
 5. IMC Plzeň - 01.09.2017 v 07:15
  Re Jirka Š.
  Dobrý den Jirko. Informace vydají České dráhy, které celou akci pořádají, my jsme (IMC a ČZD) generální partneři regionálního dne železnice. Nicméně myslím, že nic nezkazíme, když neoficiálně prozradíme, že budou nasazeny tři parní vlaky. Plzeň - Crást - Rokycany, Chrást - Stupno, Stupno - Radnice. Veřejnost se bude moci těšit na výstavu a ukázky techniky drážních hasičů, přítomni budou rovněž železniční modeláři. Členové IMC připravili pro děti výukové předpěty o práci a bezpečnosti na železnici. Nebude chybět ani možnost návštěvy stanoviště strojvedoucího na parní i motorové lokomotivě. A mnoho dalšího.
  Hned jak bude možno distibuovat plakáty, jistě je na našich stránkách naleznete. Smajlík

Nahoru